עבורנו, אחריות סביבתית אינה סיסמא אלא הדרך לעתיד שפוי

חברת Fidelity Energy Consulting היא חברת בוטיק לייעוץ ויזמות בתחומי אנרגיות מתחדשות, יעילות אנרגטית וטיפול במים. בישראל היא מתמקדת בפרוייקטים תרמו-סולאריים בתהליכי ייצור, סניטציה, מקלחות, מטבחים, בריכות טיפוליות ומתקני ספורט בסקטור התעשייתי, העסקי, הציבורי- ממשלתי והפרטי.

הפתרונות שלנו מיוצרים בישראל, משתלבים במערכות הקיימות ומבטיחים את החזר ההשקעה המהיר ביותר בשוק האנרגיה הסולארית. אנו עובדים עם משווקים מורשים וצוותי הנדסה והתקנה מיומנים המאושרים ע"י היצרנים ומספקים מעטפת מלאה של התקנה, שירות לקוחות ואחריות.

Fidelity Energy Consulting מוציאה לפועל פרוייקטים של אנרגיות מתחדשות, יעילות אנרגטית וטיפול במים. היא מתמחה בפיתוח עסקי ובשיתופי פעולה לחברות אנרגיה בטכנולוגיה עילית בישראל, ארה"ב, מקסיקו, קובה, ג'מייקה, קוסטה ריקה, הרפובליקה הדומיניקנית ופנמה.

עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה, Fidelity Energy Consulting מציעה ללקוחותיה גישה לממשל, גורמי רגולציה וכן לקהילה העיסקית לשוק האנרגיה והמים בפריסה גיאוגרפית רחבה לצד ניסיון בהתקנת מערכות תרמו-סולאריות לחימום מים, ייצור חשמל מהשמש וכלל תהליכי מים בתעשייה והתפלת מי ים.

35+
שנות נסיון
500+
פרוייקטים הושלמו
20+
חברות ישראליות

Fidelity Energy Consulting נוסדה ע"י הקטור פידל, מייסד ומנכ"ל "הליוקול מקסיקו בע"מ" חברה מובילה לחימום מים המתמחה בהפצה ושיווק, תכנון הנדסי תחזוקה ושירות של מערכות תרמו-סולאריות ישראליות מאז 1992 במנעד רחב של לקוחות במדינה:

חברות עסקיות: קוקה קולה, נסטלה, שניידר, באייר, בימבו , Pemex, חברת החשמל המקסיקנית, רשתות בתי מלון: הולידיי אין, שרתון, הילטון, מלייה ועוד.

המגזר המוסדי: למעלה מ-30 בתי חולים של הביטוח הלאומי במקסיקו בכלל זה המערכת הגדולה בעולם לחימום מים עם למעלה מ-6000 מ"ר של קולטים תרמו סולאריים בבית החולים בגוואדלחרה שזכתה בפרס משרד האנרגיה המקסיקני לחיסכון באנרגיה ופרס היצואן המצטיין של מכון היצוא הישראלי.

אוניברסיטאות: אונם, טקנולוגיקו מונטריי ואחרים. החברה יצרה יחד עם אינפונביט, לשכת הבניה הממשלתית המקסיקנית את המושג "משכנתא ירוקה" לאלפי דירות למעמד הנמוך ועוד.

יש לכם עוד שאלות? אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. צרו איתנו קשר.

he_ILHebrew